به نام خالق عشــــــــــــــــــــــق

مشتریان عزیز قبل از اقدام به خرید ، قوانین و مقررات و راهنمای خرید فروشگاه را مطالعه بفرمایید.

*خرید کالا به صورت پرداخت آنلاین می باشد ، پس از انتخاب کالا و تکمیل مراحل خرید مشتری به درگاه بانک وصل شده و عملیات پرداخت را انجام میدهد ، پس از تایید ، همکاران ما کالای خریداری شده را بسته بندی کرده و در اسرع وقت ارسال می کنند.

*سفارشات شما حد اکثر طی یک روز کاری وارد چرخه ارسال می گردد.

*هزینه ارسال پستی  با توجه به نوع انتخاب پست و نوع بسته بندی متغیر میباشد و شما میتوانید بنا به نیاز خود هر کدام از گزینه ها را انتخاب کنید.

*در صورتی که از خرید خود رضایت نداشتید و تمام مراحل را انجام داده بودید و پول از حساب شما کسر شد میتوانید تا 24 ساعت با ما تماس بگیرید و خریدتان را لغو کنید وجه واریزی شما در اسرع وقت به شما بازگردانده میشود.

*در صورتی که کالا خریداری شده مورد رضایت مشتری نبود یا ایرادی داشت ، عزیزان میتوانند با ما تماس گرفته و کالا را مرجوع نمایند تا درصورت درخواست برایشان جایگزین کنیم  و یا وجه واریزی به علاوه هزینه ارسال را خدمتشان تقدیم کنیم.

*در صورت ثبت سفارش و ارسال  چنانچه مشتری در آدرس اعلام شده حضور نداشته باشد و کالای ارسالی  برگشت داده شود ،هزینه پستی از مشتری دریافت میشود.

 *هنگام ثبت سفارش، طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، درج کد پستی صحیح اجباری است. در صورت عدم درج کد پستی و یا ناقص بودن آن، مسئولیت عدم دریافت بسته یا برگشت شدن آن بر عهده مشتری بوده و ارسال مجدد مشمول پرداخت مجدد هزینه پستی است.

*لازم به ذکر است اطلاعات شخصی ثبت شده از طرف مشتریان که شامل نام و نام خانوادگی، آدرس، تلفن و … می باشد به طور کاملا محرمانه در بانک اطلاعاتی فروشگاه نگهداری خواهد شد.

امیدواریم بتوانیم خدمتگذار خوبی برای شما عزیزان هم وطن باشیم.